Wczytuję dane...
Model: 5944
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5902270845587
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: inne
Gwarancja jakości

Znany i chwalony producent akcesorii i części do rowerów

Dziedzina części i akcesoriów rowerowych przez swoje środowisko, na które składa się ogrom hobbystów i amatorów sportów rowerowych z dnia na dzień staje się coraz bardziej wymagającym obszarem. Wieloletnie doświadczenie firmy Nexelo pozwala na wyselekcjonowanie produktów najlepszej jakości.

Łączony za pomocą spinki

Łańcuch można spiąć szybkim i łatwym sposobem, bez użycia narzędzi. Do tego celu służy specjalna spinka. Jej konstrukcja pozwala na błyskawiczne zdjęcie łańcucha (bez konieczności jego rozkuwania).

SPECYFIKACJA:

Długość: 116 ogniw

Kolor: srebrny - nierdzewny

Spinka w komplecie

Dedykowany do napędu 3x7, 3x8 biegowych

PORADA

1) Łańcuch trzeba dobrać do ilości przełożeń kasety lub wolnobiegu, jednak kupując go wystarczy wiedzieć ile rzędów ma kaseta.

2) Optymalną współpracę zapewnia zastosowanie napędu od jednego producenta. Ideałem jest, gdy pochodzą z jednej grupy.

3) Shimano ma w ofercie łańcuchy oznaczone HG, IG, UG. HG przeznaczony jest do kaset 9-10 rzędowych i części 8-rzędowych. IG do 8 rzędowych, oraz niższych grup np. Alivio, Acera. UG to najprostszy łańcuch przeznaczony do grupy Tourney.

4) Łańcuchy można spinać spinkami, jednak należy przestrzegać ich szerokości, w zależności od szerokości łańcucha. Spinki są kompatybilne z łańcuchami różnych firm.

Polecane produkty