Wczytuję dane...
Model: 25871
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5902578464459
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Simpla

SIMPLA ADHD - POLSKIE BŁOTNIKI

Błotnik przedni ADHDSDF to nowoczesna, dzielona konstrukcja, umożliwiająca niezależne zakładanie przedniej bądź tylnej części błotnika. Szybki montaż i wygodne użytkowanie umożliwia zatrzaskowy adapter SPEEDclick, który wkręcany jest do trzonu widelca. Konstrukcja jego elementów rozporowych pozwala na montaż w zakresie od 18 - 36 mm, pasuje również do widelców 1,5”. Dodatkowo powierzchnie styczne do otworu zostały pokryte elastycznym tworzywem zapobiegającym ślizganiu się w otworze. Elastyczne tworzywo zostało zastosowane również w konstrukcji błotnika, co obniża jego masę oraz nadaje niepowtarzalny efekt wizualny. Odblaski mogą ocalić życie!!! Zgodnie z tym hasłem błotnik został wyposażony w odblaskowy element mający na celu zwiększenie widoczności i bezpieczeństwa rowerzysty.

Błotnik tylny ADHDSDR to nowoczesna, dwukomponentowa konstrukcja, powielająca wszystkie zalety wielokrotnie nagradzanego błotnika HAMMER. Obojętnie czy w miejskim tłoku, czy jadąc po bezdrożach, użytkownicy docenią go za niepowtarzalny design oraz komfortową regulację. Pasuje do wszystkich typów rowerów, tą uniwersalność zapewnia mu możliwość zamocowania na sztycy pod siodłowej lub poniżej na ramie za pomocą specjalnego zapięcia SPEEDclamp, które łączy w sobie zalety obejmy śrubowej i mocowania na opaskę. Sprawdzona widełkowa konstrukcja i wykorzystanie podwójnego przegubu umożliwia idealne dopasowanie błotnika do ergonomii ramy i koła. Szeroka płetwa wykonana z tworzywa high impact zapewnia maksimum ochrony podczas jazdy w każdym terenie. Dodatkowo wykorzystanie elastycznego tworzywa obniża wagę błotnika. W części tylnej umieszczony jest element odblaskowy poprawiający widoczność rowerzysty.Dane techniczne:

Długość błotnika tylniego: 570mm
Długość błotnika przedniego: 265mm + 370mm


Waga kompletu: 340g

Rozmiar koła: 27.5" - 29” (wersja long)

Mocowanie: Trzon widelca, sztyca siodła

Kolor: Czarny/czerwony

Materiał: Tworzywo sztuczne – PP, PA, TPE

Uwagi: Dwukomponentowa dzielona konstrukcja do wszystkich typów rowerów

Zdjęcia przedstawiające sposób zamontowania błotników wykonane na rowerze z kołami 26" (rama amortyzowana), 28" rama sztywna