Wczytuję dane...
Model: 30457
EAN: 8585019391377
Wysyłka od: brak. PLN
Producent: Kellys

Kierownica CRX została stworzona z myślą o cyklistach crossowych, trekkingowych i touringowych. Całodniowa jazda w pozycji poziomej w czasie przemierzania malowniczego krajobrazu może być męcząca dla kręgosłupa. Poleca się wtedy podniesienie kierownicy, co pomaga lepiej trzymać pozycję siedzącą w pionie i zapobiegać bólom pleców.

•      Średnica 31,8 mm zapewnia większą wytrzymałość w porównaniu ze średnicą 25,4 mm – stosowaną w starszych kierownicach.

•      Aluminium 6061 to wystarczająca odporność i jednocześnie podwyższony komfort dzięki elastyczności, która jest jedną z naturalnych własności stopu 6061.

•      Równowagę między wytrzymałością i lekkością gwarantuje zastosowanie technologii Double Butted – kombinacja dwóch różnych grubości ścian. W miejscach, które są poddane dużym naciskom, ściana jest wzmocniona, a miejsca, które nie ulegają takim przeciążeniom, mają cieńsze ściany, by oszczędzać na wadze.

•      Węższe kierownice z wyższym wzniosem pomagają trzymać pozycję siedzącą w pionie, co pozwala zapobiegać bólom pleców.

•      Dzięki miarce można ją łatwo nastawić.

 

 

SZCZEGÓŁY

Wznios: 25 mm

Gięcie: +9°

Szerokość: 640 mm

Średnica: 31,8 mm

 

MOŻLIWOŚCI

Kolor: Sand Blasted Black

 

ZASTOSOWANIE

Wsporniki o średnicy 31,8 mm