Wczytuję dane...
Model: 34433
EAN: 5904993365298
Wysyłka od: brak. PLN
Producent: KROSS

Multiklucz do roweru Smooth 6 – podstawowe wyposażenie każdego rowerzysty

Multiklucz do roweru Smooth 6 marki Kross doskonale sprawdzi się, gdy podczas podróży rowerem zajdzie potrzeba przeprowadzenia szybkiego serwisu. Co więcej, produkt przyda się także w domowym warsztacie. Inwestycja w zestaw kluczy rowerowych Smooth 6 zapewnia duże poczucie bezpieczeństwa. Dzięki temu miłośnika jednośladów nie zaskoczy już konieczność przeprowadzenia takich działań jak podniesienie mostka czy regulacja przerzutki.

Multiklucz rowerowy Smooth 6 – wysokiej jakości zestaw narzędzi do roweru

Narzędzia, które wchodzą w skład zestawu Smooth 6, wytworzone zostały z wysokiej jakości nierdzewnej stali chromo-wanadowej (CR-V). Dzięki temu produkt jest trwały i wytrzymały, a więc posłuży użytkownikowi przez długi czas. Ponadto jest to wyrób lekki i kompaktowy, a więc łatwy w transporcie. Multiklucz rowerowy Smooth 6 może być przechowywany w kieszonce podsiodłowej.

Zestaw kluczy do roweru Smooth 6 – podstawowe narzędzia w jednym miejscu

Zestaw kluczy rowerowych Smooth 6 zawiera podstawowe narzędzia pozwalające poradzić sobie z małym problemem technicznym. W skład akcesorium wchodzą klucze imbusowe, śrubokręt krzyżowy, a także kluczy nasadowy torx. Zainwestowanie w prezentowane rozwiązanie sprawi, że rowerzysta będzie mógł się oddawać swojej pasji bez obaw o kwestie techniczne.

Polecane produkty