Wczytuję dane...
Model: 34439
EAN: 5902262011631
Wysyłka od: brak. PLN
Producent: KROSS

Torba Kross Roamer Front Bag

Torba Roamer Front Bag to niezastąpione akcesorium rowerowe na dalsze wycieczki. Przeznaczone jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. System łatwego montażu umożliwia samodzielne umieszczenie jej na bagażniku z przodu roweru.

Wyposażenie torby Roamer

Torba rowerowa Kross posiada pokrowiec przeciwdeszczowy, dzięki czemu nie ma obawy, że zmoczy ją deszcz czy śnieg albo że będzie narażona na inne trudne warunki atmosferyczne. Właśnie to czyni ją niezbędnym wyposażeniem na każdą dalszą rowerową podróż. Wyposażona jest w dużą kieszeń główną (łączna pojemność to aż 12 litrów!) zamykaną na dwie sprzączki w kolorze czarnym oraz dodatkowo w siateczkę na przodzie, dzięki której najbardziej przydatne podczas jazdy rzeczy mogą być zawsze na wyciągnięcie ręki. Jednocześnie torba nie jest ciężka – waży tylko 720 gramó?, co przy tych rozmiarach czyni ją bardzo funkcjonalną w użyciu.

Wykonanie i użytkowanie

Torba Kross Roamer Front Bag wykonana jest z materiału poliester 600D, który jest tworzywem sztucznym odpornym na plamy i zabrudzenia, a także łatwym w codziennym użytkowaniu, czyszczeniu i praniu. Dodatkowym atutem torby rowerowej Kross jest spód, który został wzmocniony gumą, dzięki czemu jest wytrzymały i odporny na przetarcia. Sprawia to, że torba długo zachowa dobry stan i będzie służyć podczas wielu rowerowych wycieczek.

Polecane produkty