Wczytuję dane...
Model: 35403
EAN: 5904993397978
Wysyłka od: brak. PLN
Producent: KROSS

Zapięcie rowerowe Kross KZU 370

Zapięcie rowerowe Kross KZU 370, to typowy u-lock, w całości wykonany ze wzmocnionej stali. Obudowa zamka jak i jarzmo otoczone są tworzywem sztucznym. Dzięki temu rama roweru zabezpieczona jest przed jej uszkodzeniem i porysowaniem. Warto podkreślić, że wzmocnienie stali zapewnia ochronę przed przecinaniem, wyginaniem, zagniataniem. Takie rozwiązanie sprawia, że rower wyposażony w takie zapięcie jest jeszcze bezpieczniejszy. Zapięcie rowerowe zamykane jest na kluczyk. W zestawie znajdują się dwa klucze. Całość waży około 1,74 kilograma.

Zapięcie rowerowe Kross KZU 370 – wysoki poziom bezpieczeństwa i wygoda
Zapięcie rowerowe KZU 370 marki Kross zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Produkt ma 12. poziom zabezpieczeń w skali Kross. Zastosowano w tym przypadku obustronne ryglowanie zamka. Co więcej, wykorzystano tutaj także osłonę otworu klucza, która skutecznie chroni zamek przed zabrudzeniem, a także korozją.
 
Zapięcie rowerowe KZU 370 – praktyczne rozwiązanie na każdą okoliczność
Zapięcie rowerowe KZU 370 marki Kross, to doskonałe rozwiązanie na każdą okoliczność. Praktyczne zapięcie rowerowe na klucz jest bezpieczne dla lakieru ramy i innych elementów jednośladu. Przed zarysowaniami chroni powłoka wykonana z tworzywa sztucznego. Co więcej, prezentowany u-lock jest bardzo łatwy w przechowywaniu i transporcie, ponieważ istnieje możliwość zamontowania go bezpośrednio na ramie roweru, używając do tego dołączonego uchwytu.  Jest to praktyczny produkt dla każdego entuzjasty jazdy na rowerze, a także dla osób, które rozpoczynają przygodę z tym sportem.
Specyfikacja.

SPECYFIKACJA:
Poziom zabezpieczenia:    12 W SKALI KROSS
Materiał główki:     STAL HARTOWANA Z OBUDOWĄ Z TWORZYWA SZTUCZNEGO
Rodzaj zamka:     KLUCZ
Wymiar:     180 MM X 320 MM
Średnica:    16 MM
Waga:     1,74 KG