Wczytuję dane...
Model: 37863
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: KROSS

FOTELIK ROWEROWY EBIKE GRIZZLED

Wspólna jazda na rowerach to jedna z najlepszych aktywności fizycznych jakich możesz doświadczyć ze swoim dzieckiem. Co jednak, gdy Twoja pociecha nie jest na tyle duża, by mogła pozwolić sobie na wielokilometrowe wycieczki? Mamy dla Ciebie odpowiedź na to pytanie i jest nim fotelik rowerowy KROSS Grizzled. To fotelik, który został stworzony by zapewnić Twojemu dziecku bezpieczeństwo oraz niezapomniane chwile spędzone z Tobą podczas wycieczek rowerowych.

Wysokiej klasy fotelik rowerowy

Fotelik rowerowy KROSS Grizzled został dostosowany do potrzeb Twojej pociechy. Za jej bezpieczeństwo odpowiadają trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, a dla zwiększenia komfortu wyposażyliśmy fotelik w poduszki. Pomogą one utrzymać dziecku stabilną oraz bezpieczną pozycję… nawet kiedy poczuje potrzebę zaśnięcia.

Fotelik został także wyposażony w wygodne w regulacji podpórki pod stopy. Dzięki czterostopniowej możliwości regulacji fotelik bez problemu dopasujesz do rosnącego dziecka. KROSS Grizzled posiada także szybkoschnącą i łatwego w utrzymaniu w czystości materiału. Nie spowoduje on także dyskomfortu dla skóry dziecka.

KROSS Grizzled montowany jest do tylnego bagażnika za pomocą uchwytu z szybkozamykaczem QST. Fotelik jest kompatybilny jest z każdym bagażnikiem rowerowym o szerokości do 175 mm.