Wczytuję dane...
Model: 34941
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: hi-tec

PLECAK HI-TEC FELIX jest doskonały na krótkie, intensywne wycieczki lub sesje nordic walkingu. Jest idealnym produktem dla osób, które lubią aktywny wypoczynek. 

Model ten oferuje wiele funkcji, które na pewno przydadzą się podczas wypraw.

Plecak posiada pojemną kieszeń główną, która jest zasuwana na zamek błyskawiczny, a także dwie boczne kieszenie z siatki.

Komora główna wyposażona jest w dodatkową kieszeń na bukłakdo systemu Hydro oraz w otwór do przełożenia rurki, którą można zamocować na prawej szelce.

Jest to udogodnienie umożliwiające nawadnianie organizmu bez konieczności przerywania marszu.

Plecak posiada także trzy mniejsze kieszonki, w dolnej schowany jest wodoodporny pokrowiec na wypadek deszczu, natomiast środkowa i górna mogą służyć do przechowania przydatnych podczas podróży drobiagów. Pokrowiec uszyty jest z jaskrawego koloru co zapewnia widoczność i bezpieczeńswto podczas deszczu, również plecak wyposażony jest w odblaskowe zwiększające bezpieczeństwo.

Na tylnej stronie plecaka znajdują się panele wykończone siatką zapewniające odpowiednią wentylację podczas użytkowania plecaka, co zapobiega nadmiernemu poceniu się. Podobnie wykończone są także regulowane szelki. 

Plecak posiada paski stabilizujące na wysokości piersi oraz bioder natomiast cztery paski kompresyjne pozwalają na maksymalne wykorzystanie pojemności plecaka. 

Specyfikacja:

Pojemność: 25 L

Wymiary: 45 x 33 x 15 cm

Waga:         0,6 kg

Materiał: 100% poliester

Inne cechy: profilowane plecy, elementy odblaskowe, H2O System, kieszeń na okulary, gwizdek

Pokrowiec: wodoszczelny, ukryty na dnie plecaka

Polecamy