Wczytuję dane...
Model: 35265
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: KROSS

Zapięcie rowerowe KZK 60S

Badanie wykazują, że rodzice bardzo często nie kupują zapięć rowerowych, które zabezpieczyłyby przed kradzieżą, rowery ich pociech. Korzystnym dla nich rozwiązaniem z pewnością będzie zapięcie rowerowe KZK 60S. Do jego produkcji wykorzystano dobrej jakości stalową linkę oraz otulinę wykonaną z tworzywa sztucznego, która ma za zadanie ochronić ramę przed zarysowaniami powstającymi w trakcie użytkowania roweru. Dużą zaletą tego modelu jest również wyposażenie zamka w automatyczny cylinder oraz w osłonę przeciwkurzową.

 

Wymiary zapięcia rowerowego marki Kross

Oczywiście dostępne na rynku zapięcia rowerowe różnią się między sobą również wymiarami. W przypadku modelu KZK 60S firmy Kross, długość wynosi 60 centymetrów, dzięki temu, łatwo można przechować je w plecaku lub worku, a dodatkowo zabezpieczyć nim rower ustawiony w stojaku pod szkołą. Średnica tego zapięcia rowerowego wynosi 10 milimetrów.

 

Wygoda oraz funkcjonalność zapięcia rowerowego KZK 60S

W dzisiejszych czasach na rynku można spotkać wiele różnych modeli zapięć rowerowych, do najpopularniejszych z nich należą te na klucz. To właśnie taki rodzaj zamka został wykorzystany w modelu KZK 60S. Zapięciu przyznano notę w wysokości 3. To zapięcie spełni się idealnie, gdy przeznaczone zostanie do zabezpieczenie rowerów dziecięcych lub przyczepionych do nich akcesoriów rowerowych. Należy je stosować w miejscach, gdzie mamy duże poczucie bezpieczeństwa.

POZIOM ZABEZPIECZENIA 3 W SKALI KROSS

MATERIAŁ GŁÓWKI STOP CYNKU, OBUDOWA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO

RODZAJ ZAMKA KLUCZ

ŚREDNICA 10 MM

DŁUGOŚĆ 60 CM

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...