Wczytuję dane...
Model: 37338
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Merida

Dopasuj swój ekwipunek do potrzeb! Torbo-sakwa rowerowa Merida Pannier Convert zwiększy Twoje możliwości.

Jej 25-l pojemność zawiera się w wielu kieszeniach i komorach, w tym rozkładanych kieszeniach bocznych, ponadto dzięki gumom przymocowanym do sakw możesz założyć na nie dodatkowy bagaż.

Po dotarciu na miejsce wygodnie przeniesiesz Pannier Convert, korzystając z paska na ramię i uchwytu do przenoszenia torby w ręce. Twój bagaż będzie bezpieczny dzięki dołączonemu pokrowcowi przeciwdeszczowemu, a widoczność na trasie poprawią odblaskowe elementy. Zastanów się, gdzie chciałbyś wyruszyć?

C-BAG - TORBO-SAKWA NA SIODŁO MERIDA; kolor: czarny; pojemność: 25 l; wymiary: długość – 33 cm, szerokość komory głównej – 13 cm, szerokość rozkładanych kieszeni bocznych – 5-6 cm każda kieszeń, wysokość z przodu – 16-22 cm, wysokość z tyłu – 23-30 cm, wysokość z tyłu po rozłożeniu komina – 39 cm, wysokość komory bocznej po rozłożeniu – 28-40 cm; materiał: PAD, PVC; mocowanie: system pasków z rzepami; dodatkowe cechy: paski odblaskowe, pasek na ramię, uchwyt do przenoszenia torby w ręce, podgumowany spód dla większej ochrony na wierzchu i po bokach gumki ze stoperem do mocowania dodatkowego bagażu, rozkładane kieszenie boczne zwiększające objętość, uchwyt na oświetlenie

MATERIAŁ PAD, PVC

MOCOWANIE system pasków z rzepami

POJEMNOŚĆ 25 l

POKROWIEC - tak (wodoodporny)