Wczytuję dane...
Model: 35261
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: KROSS

Multiklucz Smart 8 – niezbędne wyposażenie każdego rowerzysty

Zdarza się, że podczas przemierzania kolejnych ścieżek rowerowych potrzebny jest szybki serwis roweru, aby można było kontynuować podjęte wyzwanie. Dlatego też rowerzysta powinien być zabezpieczony na każdą ewentualność. Produktem, który bardzo dobrze spełnia to zadanie jest multiklucz Smart 8. Artykuł zawiera wszystkie niezbędne narzędzia, które przydadzą się zarówno w domowym warsztacie, jak i w czasie treningu poza miastem.

Multiklucz Smart 8 – wszystko, co potrzeba w jednym miejscu

Zainwestowanie w multiklucz Smart 8 marki Kross sprawi, że rowerzysta będzie miał wszystko, co potrzebne w jednym miejscu. Nie będzie zaskoczony, gdy pojawi się potrzeba podniesienia mostka bądź regulacji przerzutki. Narzędzie jest lekkie i kompaktowych rozmiarów dlatego nie ma problemów z jego transportem.

Wysokiej jakości multiklucz rowerowy Smart 8

Multiklucz do roweru Smart 8 wytworzony jest z materiału wysokiej jakości. W tym przypadku użyto stali chromo-wanadowej (CR-V). To sprawia, że rowerzysta będzie mógł się cieszyć z właściwości produktu przez długi czas. W jego skład wchodzą takie narzędzia jak klucz torx, klucze imbusowe, a także śrubokręt krzyżak. Korzystanie z tego artykułu zapewni rowerzyście dostęp do 8 funkcji. Przeznaczony jest nawet dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy cenią praktyczne rozwiązania w korzystnej cenie.

MATERIAŁ STAL CR-V

RODZAJE NARZĘDZI IMBUS 2/3/4/5/6/8 MM, ŚRUBOKRĘT: KRZYŻAK PH2, TORX®: T25

Polecamy