Wczytuję dane...
Model: 35425
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: ABUS


Viantor PROFESJONALNA TECHNIKA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Viantor to wysokiej jakości, lekki kask dla początkujących kolarzy, w którym zastosowano wiele wypróbowanych technologii wykorzystywanych w sporcie profesjonalnym.

Przekonaj się o wysokiej jakości i bezpieczeństwie kasku, który ma zalety profesjonalnego kasku wyścigowego. Dla maksymalnego bezpieczeństwa, Viantor posiada wzmocnienie strukturalne ActiCage zintegrowane z EPS. Zapewnia użytkownikowi maksymalną ochronę przy zachowaniu optymalnej wentylacji i najwyższego komfortu. Dzięki ActiCage otwory wentylacyjne na kasku mogą być duże, bez potrzeby poświęcania koniecznego bezpieczeństwa użytkownika. Jako że umożliwia noszenie włosów spiętych w kucyk, Viantor firmy ABUS często wybierany jest przez amatorki i amatorów jazdy rowerowej z długimi włosami.

TECHNOLOGIE:
Technologia Multi Shell In-Mold zapewnia trwałe połączenie wieloczęściowej powłoki zewnętrznej z absorbującym uderzenia materiałem wewnętrznym (EPS).
Pasuje do kitek: kask dopasowany do osób noszących warkocze.
Dobra wentylacja dzięki 4 wlotom i 14 wylotom powietrza połączonym kanałami przepływowymi.
W połowie otoczony pierścieniem z tworzywa sztucznego, połączonym z systemem regulacji, gwarantującym optymalną stabilność i dopasowanie kasku do kształtu głowy.
ActiCage: zintegrowane w EPS wzmocnienie strukturalne zapewniające optymalną stabilność.
Zoom Ace: precyzyjny system regulacji z poręcznym pokrętłem do indywidualnego dopasowywania.

SPECYFIKACJE:
EAN:              4003318826795
Kolor:      pomarańczowy
Waga:              250 g
Wielkość głowy:  51-55 cm
Rozmiar:      S